Kamila Przychodzeń

Portfolio

Jest to mój ulubiony projekt. Spędzam nad nim bardzo dużo czasu, robiąc różne modyfikacje i udoskonalenia. Jednocześnie jest to temat mojej pracy inżynierskiej.

Inspiracją do napisania tej aplikacji była sytuacja w polskich szpitalach. Kiedy pracowałam na oddziale SOR. Ponieważ jestem ratownikiem medycznym, wymagano od nas szybkości działania. Byliśmy bardzo sfrustrowani, kiedy mimo naszych bardzo szybkich działań, profesjonalnego podejścia do pacjenta, hamowała nas cała masa dokumentów do wypełnienia. W rzeczywisości, to co nas hamowało mogło zostać w pełni usprawnione i zautomatyzowane. Wystarczył by system, który pozwoliłby na automatyczne wypełnienie dokumentów, w których bardzo często trzeba wpisaywać te same dane kilka razy.

Właśnie to sprawiło, że zainteresowałam się Informatyką Medyczną. Ponieważ informatyka zawsze była dla mnie interesującą dziedziną, postanowiłam nauczyć się programować i urzeczywistnić moje marzenia. Od tamtego momentu staram się łączyć moje umiejętności dotyczące medycyny, z tymi, które zdobywam na studiach infrmatycznych.

Funkcjonalności

created by kama